Werken bij De Roos Advocatuur

De Roos Advocatuur is de no-nonsense legal partner voor innovators. We zijn ambitieus en willen de best mogelijke dienst leveren aan onze cliënten. Daarom zijn we altijd op zoek naar professionals die hieraan willen bijdragen.

Wij zoeken:

  • Advocaten met 2 tot 5 jaar ervaring
  • Kennis van ondernemingsrecht, IE of procesrecht
  • Met een excellente staat van dienst
  • Met vloeiende beheersing van Nederlands en Engels
  • Met goede coaching kwaliteiten
  • Met gevoel voor tech, media of creatieve business

Wij bieden:

  • Goede arbeidsvoorwaarden
  • Flexibiliteit (4 of 5 dagen per week)
  • Grote groei mogelijkheid
  • Professioneel kantoor, maar zonder pakken en stropdassen
  • Sta-zit bureaus, personal training, in-house gym, gezonde lunch

Onze visie

Bij De Roos Advocatuur werken we voor baanbrekers: organisaties die bevlogen zijn over hun missie, dienst of product. De behoeften van onze cliënten lopen sterk uiteen. We procederen over bedrijfsmodellen die (nog) niet binnen de regels passen. We adviseren over design en bescherming. Of we helpen tech startups een deal met hun investeerder te maken. Met alle zaken die we behandelen willen we impact maken.

We zijn gevestigd aan de ‘Noord As’, waar we het gebouw delen met jonge bedrijven als Legalloyd, GoPhoto en Amsterdam Standard. Bij ons is het iedere dag casual Friday, want we vinden het belangrijk wat je zegt, niet hoe je eruit ziet.

Ons team

We omarmen technologie en we werken paperless. In onze missie zoeken we naar een nieuwe, moderne vorm van advocatuur. Wel ambitieus, niet money driven. En bovenal: duurzaam. We willen met ons Pro Bono programma daar ook aan bijdragen.

We vinden een gezonde werksfeer en werknemers erg belangrijk. Daarom hebben we een in house gym, boks- en personal training en iedere dag heerlijke lunch gemaakt door onze eigen kok.

Voel jij je aangetrokken tot deze cliënten, dit team en deze werkzaamheden?

En ben je zelf een baanbreker in de advocatuur?
Dan moeten we elkaar eens ontmoeten. We lichten het allemaal graag toe tijdens een gesprek.

Kom eens koffie drinken

Advocaat Ondernemingsrecht

Philip de Roos Advocaat / Oprichter

| E: philip@deroos-advocatuur.nl | T: 06-21111282 | Philip de Roos is advocaat ondernemingsrecht en oprichter van De Roos Advocatuur. Hij startte zijn carrière als advocaat bij…

Joni Uhlenbeck

Joni Uhlenbeck CEO

| E: joni@deroos-advocatuur.nl | Joni Uhlenbeck is de CEO van De Roos Advocatuur. Als enige niet-jurist houdt zij zich bezig met de strategie, financiën, HR, klanttevredenheid, PR…

Advocaat Intellectueel Eigendomsrecht

Laura van Gijn Advocaat

| E: laura@deroos-advocatuur.nl | T: 06-52381290 | Laura van Gijn is advocaat intellectueel eigendomsrecht, IT- en privacyrecht. Ze begon haar carrière bij Klos Morel Vos &…

Procesrecht advocaat Maurits Fornier

Maurits Fornier Advocaat

| E: maurits@deroos-advocatuur.nl | T: 06- 34929689 | Maurits Fornier is advocaat en vormgever van legal graphics. Hij adviseert voornamelijk start-ups, scale-ups en impact investors…

Sander Kooijman

Sander Kooijman Advocaat

| E: sander@deroos-advocatuur.nl | T: 06-57577200 | Sander Kooijman werd in 2009 als advocaat beëdigd bij De Brauw Blackstone Westbroek. Daar zorgde hij ervoor dat…

Advocaat Ondernemingsrecht

Boris von der Assen Advocaat

| E: boris@deroos-advocatuur.nl | T: 06-53831315 | Boris von der Assen is advocaat ondernemingsrecht, intellectueel eigendomsrecht en mediarecht. Na afronding van de master Informatierecht, begon…

Advocaat privacyrecht

Yonie Boon-Scheijde Advocaat

| E: yonie@deroos-advocatuur.nl | Yonie Boon-Scheijde is advocaat privacyrecht, intellectueel eigendomsrecht en commerciële contracten. Zij startte haar carrière bij Ribbert Advocaten, gespecialiseerd in het media- en entertainmentrecht….

Advocaat Ondernemingsrecht

Sjors Dobbelaar Advocaat

| E: sjors@deroos-advocatuur.nl | T: 06-57444344 | Sjors Dobbelaar is advocaat ondernemingsrecht en CEO van Legalloyd. Hij startte zijn carrière als advocaat bij Freshfields Bruckhaus Deringer…

Mariska van der Pluijm

Mariska van der Pluijm Advocaat

| E: mariska@deroos-advocatuur.nl | T: 06-81406448 | Mariska van der Pluijm is advocaat en begon haar carrière bij Loyens & Loeff op de afdeling Banking…

Advocaat contractenrecht

Philo van Lenning Advocaat

| E: philo@deroos-advocatuur.nl | T: 06-42055537 | Philo van Lenning werkt sinds 2012 bij De Roos Advocatuur waar zij zich specialiseert in het ondernemingsrecht en…

Juridisch medewerker intellectueel eigendom

Jessica Koolhaas Advocaat

| E: jessica@deroos-advocatuur.nl | Jessica Koolhaas rondde haar Honours-bachelor Rechtsgeleerdheid, master Privaatrecht en master Publiekrecht allen cum laude af aan de Universiteit van Amsterdam. Voordat…

Soshja Prass

Soshja Prass Juridisch medewerker

| E: soshja@deroos-advocatuur.nl | Soshja Prass is sinds 2014 werkzaam bij de Roos Advocatuur. Als een van de eerste medewerkers kent ze het kantoor door en door. Soshja…

Intellectueel Eigendomsrecht

Kristel Plug Juridisch medewerker / office manager

| E: kristel@deroos-advocatuur.nl | Kristel Plug rondde haar HBO-rechten bachelor af in 2014 en volgde daarna een schakeltraject aan de Open Universiteit. Momenteel volgt zij de master…

Suzan Admiraal

Suzan Admiraal Financieel medewerker / juridisch assistent

| E: suzan@deroos-advocatuur.nl | Suzan Admiraal volgt de opleiding Sociaal Juridische Dienstverlening aan de Hogeschool van Amsterdam. Zij is momenteel bezig met de minor Arbeidsrecht….

© 2017 De Roos Advocatuur. All rights reserved.